Garážová vrata

Naše firma má výhradní zastoupení společnosti Hörmann. Společnost Hörmann je největším výrobcem garážových vrat na světě.
více informací  sekční / výklopná

Vjezdové brány

Veškeré typ vjezdových bran vyrábíme na zakázku včetně elektrických pohonů a montáže.

Kovovýroba

Zabýváme se i výrobou lehkých ocelových konstrukcí, jako jsou plotové dílce, balkonové zábradlí a další.

Vjezdové brány


Posuvné brány dále můžeme členit na: samonosné posuvné brány (někdy nazývány nesené brány, obr. 1)

Jsou nejoblíbenějším typem bran na trhu. Vyžadují jen minimální údržbu a nemají téměř žádnou prostorovou náročnost. Díky tomu se velmi hodí na pozemky.

Jedinou nevýhodou samonosných posuvných bran je jejich délka, kterou vyžadují při otevření průjezdu. Kvůli tomu nemohou být použity na pozemek, který má po stranách pozemku příliš malý prostor - samonosná posuvná brána musí mít cca 1/3 větší délku než je šířka průjezdu. Proto potřebuje mít z jedné strany průjezdu alespoň tolik místa, jako je šířka průjezdu + 1/3 šířky průjezdu.

Dalším typem jsou posuvné brány na kolečkách (obr. 2). Brány posuvné po kolejnici jsou alternativou k neseným branám v situaci, kde nemáme po straně tolik místa, aby se dala použít brána samonosná (například hranice pozemku příliš blízko, apod)

Kolejnice posuvné brány vyžaduje občasnou údržbu očištěním od pevných částí, případně od namrzlého sněhu.

Křídlové brány (obr. 3) jsou dalším možným řešením v případě, není dostatečná vzdálenost do boku od průjezdu. Konstrukce křídlových bran většinou závisí na individuální domluvě mezi výrobcem a zákazníkem, to samé platí o použitém materiálu. Na přání zákazníka je však možné křídlové brány dodávat v různých barvách i barevných kombinací, aby vhodně ladily okolí. Většina křídlových bran je ideální otevírat směrem dovnitř pozemku.

Ke křídlovým branám lze zabudovat elektrický pohon po předešlé stavební připravenosti.

Fotografie


Otevírací doba


PO 9 : 00 - 16 : 00
ÚT 9 : 00 - 16 : 00
ST ZAVŘENO
ČT 9 : 00 - 16 : 00
9 : 00 - 16 : 00

Rychlý kontakt


Příbramská 544
263 01 Dobříš
 
GSM: 607 787 990
Tel./Fax: 318 522 544